Wijkteams

U kunt onze medewerkers regelmatig in uw wijk tegenkomen. Wilt u weten bij wie u terecht kunt?

Vind uw wijkmedewerker

Type de naam of buurt / wijk in het zoekveld en de resultaten verschijnen meteen eronder./p>

Wijkbeheerder vangemeente Dongen en gemeente Loon op Zand

Functie: interventieconsulent

(0416) 72 51 40
o.vd.meulen@casade.nl
foto van Olga van der Meulen
Wijkbeheerder vanDongen Centrum - De Biezen, Hoge Akker, Oud Dongen, De Beljaart

Functie: wijkbeheerder

(0416) 72 51 46
d.castelijns@casade.nl
foto van Dave Castelijns
Wijkbeheerder vanDongen Centrum - De Biezen, Hoge Akker, Oud Dongen, De Beljaart, Waspik

Functie: consulent

(0416) 72 51 44
i.v.dijk@casade.nl
foto van Ingrid van Dijk
Wijkbeheerder vanDongen Vaart - West 1, West 2, 's Gravenmoer

Functie: wijkbeheerder

(0416) 72 51 48
h.v.ierland@casade.nl
foto van Hans van Ierland
Wijkbeheerder vanDongen Vaart - West 1, West 2, 's Gravenmoer

Functie: consulent

(0416) 72 51 03
d.d.jong@casade.nl
foto van Desiree de Jong
Wijkbeheerder vanKaatsheuvel West, De Moer

Functie: wijkbeheerder

(0416) 72 51 86
j.v.doorn@casade.nl
foto van Jurgen van Doorn
Wijkbeheerder vanLoon op Zand, De Moer

Functie: consulent

(0416) 72 51 31
s.salfischberger@casade.nl
foto van Sjanny Salfischberger
Wijkbeheerder vanNieuwe Vaart, Waspik

Functie: wijkbeheerder

(0416) 72 51 54
r.witlox@casade.nl
foto van Rini Witlox
Wijkbeheerder vanKaatsheuvel

Functie: consulent

(0416) 72 51 39
m.eshuis@casade.nl
foto van Marjo Eshuis
Wijkbeheerder vangemeente Waalwijk

Functie: interventieconsulent

(0416) 72 51 38
w.dekkers@casade.nl
foto van Wilma Dekkers
Wijkbeheerder vangemeente Waalwijk

Functie: sociaal projectleider

(0416) 72 51 08
r.v.mersbergen@casade.nl
foto van Robert van Mersbergen
Wijkbeheerder vanAntoniusparochie, Bloemenoord

Functie: wijkbeheerder

(0416) 72 51 18
n.visser@casade.nl
foto van Nadia Visser
Wijkbeheerder vanBaardwijk, Laageinde, De Hoef, Centrum, Besoyen

Functie: consulent

(0416) 72 52 20
n.cakir@casade.nl
foto van Necla Cakir
Wijkbeheerder vanBaardwijk, Laageinde, De Hoef

Functie: wijkbeheerder

(0416) 72 51 33
k.d.jongh@casade.nl
foto van Kim Christ - de Jongh
Wijkbeheerder vanCentrum, Besoyen, Zanddonk Noord

Functie: wijkbeheerder

(0416) 72 51 51
a.vd.schans@casade.nl
foto van Adriaan van der Schans
Wijkbeheerder vanZanddonk Zuid, Meerdijk, Sprang-Capelle, Landgoed Driessen

Functie: wijkbeheerder

(0416) 72 52 31
h.emmers@casade.nl
foto van Huub Emmers
Wijkbeheerder vanSprang-Capelle, Nieuwe Vaart

Functie: consulent

(0416) 72 51 70
k.naaykens@casade.nl
foto van Kim Naaykens
Wijkbeheerder vanLandgoed Driessen, Zanddonk, Meerdijk, Antoniusparochie en Bloemenoord

Functie: consulent

(0416) 72 52 65
m.t.haak@casade.nl
foto van Marit ter Haak
Wijkbeheerder vanKaatsheuvel Oost, Loon op Zand

Functie: wijkbeheerder

(0416) 72 51 53
b.vd.boer@casade.nl
foto van Bjorn van den Boer
Wijkbeheerder vangemeente Waalwijk

Functie: consulent

(0416) 72 51 85
w.veldkamp@casade.nl
foto van Wim Veldkamp

Functie: Sociaal Projectleider

(0416) 72 52 62
a.farla@casade.nl
foto van Anouk Farla

Vertalen / Translate