Kom Noorderbunder in Dongen ontdekken op 26 juni
Op vrijdag 26 juni van 15.30 tot 17.30 uur bent u van harte welkom aan de Noorderlaan in Dongen om kennis te maken met Noorderbunder: een groene, duurzame woonwijk waar natuur, water en wonen samenkomen.
Casade bouwt in Noorderbunder nieuwe huurwoningen. Tijdens deze middag krijgt u meer informatie over ons toekomstige huuraanbod in deze bijzondere nieuwe wijk. Ontwikkelaar Blink en de betrokken makelaars zijn aanwezig om meer te vertellen over de koopwoningen in de eerste fase van Noorderbunder.
U kunt het gebied ontdekken tijdens een wandeling over de uitgezette route of aansluiten bij een rondwandeling met de landschapsarchitect. Zo krijgt u een mooi beeld van de plannen, de inrichting en de toekomst van Noorderbunder.
Bent u benieuwd naar wonen in deze nieuwe groene wijk? Dan zien wij u graag op vrijdag 26 juni.